szkolka-roslin-kolbuszowa-003

Szkółka drzew i krzewów ozdobnych

W Gospodarstwie Szkółkarskim oferujemy szeroki wybór wielu gatunków i odmian drzew i krzewów ozdobnych, bylin, krzewów i drzewek owocowych, a także traw ozdobnych i pięknych Bonzai. U Nas znajdziecie zarówno drzewa ozdobne do ogrodu, krzewy liściaste, jak i iglaste, miniaturki oraz krzewy dorastające do znacznie większych rozmiarów. Szeroki wybór roślin oraz stale poszerzany asortyment sprawia, że w naszej ofercie znajdziesz idealne krzewy, byliny bądź trawy ozdobne pasujące do każdego rodzaju ogrodu. 

Podczas aranżacji ogrodu ważne jest, by wybrać rośliny, które będą idealnie ze sobą współgrać oraz tworzyć doskonałe kompozycje. Należy również zwrócić uwagę, jakie warunki panują w ogrodzie i dopasować rośliny względem wymagań. 

W Szkółce roślin ozdobnych chętnie służymy pomocą w wyborze krzewów, traw ozdobnych, bylin czy drzewek owocowych. Podczas sprzedaży udzielamy porad, jak postępować z rośliną tuż po zakupie, w jaki sposób ją zasadzić, jaki rodzaj ziemi wybrać oraz chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania Naszych klientów.

Sprzedaż wysyłkowa roślin - sklep internetowy

Dbając o zadowolenie Naszych klientów oferujemy również internetową sprzedaż roślin ogrodowych w sklepie Ogrodowa Galeria

Oferta obejmuje zarówno drzewa i krzewy liściaste oraz iglaste, byliny i kwiaty ogrodowe oraz pnącza będące doskonałą propozycją do zaaranżowania zacienionych stanowisk w ogrodzie. 

Posiadamy ogromną różnorodność gatunkową, dzięki czemu w łatwy sposób można dostosować rośliny do otoczenia oraz warunków panujących w ogrodzie. Asortyment w sklepie Ogrodowa Galeria nie stanowi całości dostępnych produktów w Szkółce roślin, dlatego jeśli nie możesz znaleźć krzewu lub drzewka, bądź innej rośliny skontaktuj się z nami!